O nás

O nás

Specializujeme se na oblast výstavby dřevěných krovů, konstrukcí z příhradových vazníků (technologie MiTek), CNC opracování dřeva a v neposlední řadě na kompletní dodávky dřevostaveb. Dřevostavby dodáváme v několika stupních dokončení od skeletu přes zastřešenou hrubou stavbu až po dodávku domu na klíč. Jsme moderní a rychle se rozvíjející firma s více jak desetiletými zkušenostmi, díky kterým poskytujeme profesionální služby. Za víc jak 10 let už jsme stihli zrealizovat více než 1000 projektů nejrůznějších dřevěných konstrukcí a staveb. Disponujeme vlastním projekčním oddělením a výrobním závodem s moderní CNC obráběcí linkou pro opracování řeziva a lisem na výrobu příhradových vazníků. Díky tomu Vám můžeme nabídnout kompletní služby od projekce, statiky, vizualizaci až po výrobu a následnou montáž. To vše plně v naší režii a pod sledovanou kvalitou, což je dnes velká výhoda. 

Filozofie firmy


Uvědomujeme si, že spokojenost zákazníka je to jediné co může zvýšit renomé naší firmy, a proto se také na prvním místě řídíme jeho požadavky. Na základě dodaných informací zdarma navrhneme možné varianty řešení, včetně obrázkové dokumentace a předem kalkulované ceny zakázky. Používáním moderních stavebních softwarových programů (Sema), CNC výrobní linky (Hundegger) a propracovaných výrobních postupů se nám daří minimalizovat náklady a tím vytvářet zajímavé koncové ceny pro naše zákazníky při zachování stejné kvality poskytovaných služeb a materiálů. Spolupracujeme pouze s renomovanými dodavateli a naši zaměstnanci jsou pravidelně školeni pro práci s moderními stavebními materiály a technologiemi a pracují s kvalitními nástroji.

Poskytované garance


Společnost EURODACH s.r.o. ručí za kvalitu prováděných prací včetně technického dozoru a oprav vzniklých vad po dobu garance a poskytuje na provedené práce záruku minimálně 36 měsíců ode dne dokončení a převzetí prací. Na materiál jsou převzaty záruky dané výrobcem.

Technické a výrobní zázemí

Vlastníme kompletně vybavený výrobní závod s prostory pro výrobu a skladování materiálu. K dispozici máme veškeré potřebné dopravní a mechanizační prostředky, i veškeré ruční nářadí. Disponujeme plně automatickou počítačem řízenou CNC výrobní linkou na opracování krovů od společnosti Hundegger.

Pokud máte zájem získat další konkrétní informace, neváhejte nás kontaktovat.
Těšíme se na Vás.

EURODACH s.r.o.
Kontaktujte nás!
+420 731 563 530
info@eurodach.cz