Rozsah dodávky Vašeho domu

Máte chuť, čas a sílu podílet se na stavbě Vaše nového domu? Je jen na Vás jestli chcete celý dům na klíč nebo třeba jen hrubou stavbu se střechou a okny. Dle domluvy nabízíme různé stupně dokončení domu.
Standardně jsou domy ceněny bez základové desky a přípojek, jelikož každý pozemek je trochu jiný. Po prohlídce pozemku a osobní konzultaci lze samozřejmě vyhotovit nabídku i na základovou desku.Skelet domu se střechou
Tato varianta domu je určena pro stavebníky, kteří by si rádi na svém novém domě udělali co nejvíce práce sami, ale netroufnou si na hlavní nosnou část domu jako jsou stěny a střecha.

Od nás máte jistotu, že stěny a střecha jsou správně nadimenzované a namontované.  Dodávka zpravidla obsahuje nosné stěnové rámy (obvodové), které jsou jednostranně opláštěné konstrukční deskou zajišťující stabilitu stěn a celého domu. Typ konstrukční desky volíme dle Vámi vybraného typu stěny (Difu, Standard). Dále dodávka obsahuje kompletní střechu včetně klempířských a
pokrývačských prací. Je možno rozšířit o dodávku venkovních oken a dveří.

  Skelet domu.pdf (0,3mb)
Stavba na dokončení

Tato varianta obsahuje vše co první a rozšiřuje dodávku a podlahy, topení, elektro, fasádu, vodoinstalace, opláštění stěn. Neobsahuje však finální povrchy jako je výmalba, podlahová krytina, obklady v koupelně, apod. 
Tato varianta je vhodná pro stavebníky, kteří si chtějí finální vzhled svého nového domu rozmyslet až později a například si dokončit dům sami.
Lze individuálně domluvit rozsah avšak s logickou návazností na sebe, tak abychom se s Vámi na stavbě nestřídali dokola :) Stavba domu na klíč
Asi nejznámější je samozřejmě varianta na klíč, při které celou výstavbu domu ponecháte na nás a Vy se tak můžete věnovat příjemnějším věcem jako je výběr obkladů do budoucí koupelny, dekoru interiérových dveří, typu a dekoru podlahy nebo odstínu fasády a vnitřní výmalby, apod. 

Pro přesnější představu o rozsahu dodávky na klíč si můžete stáhnout podrobný rozpis.

  Rozsah na klíč.pdf (0,6mb) 
Položky označené * jsou povinné.
EURODACH s.r.o.
Kontaktujte nás!
+420 731 563 530
info@eurodach.cz